O NAS

Za dnia elektryk, fryzjerka, wykładowca, scrum masterka, księgowy, koordynatorka, programista. Wieczorem - improwizatorzy z krwi i kości! Jesteśmy grupą ludzi, których, mimo różnych zawodów i doświadczeń połączyła przyjaźń i wielka pasja do tworzenia historii! Od kilku lat nieprzerwanie rozwijamy nasze umiejętności i zgrywamy się ze sobą, by w każdy poniedziałek jak najlepiej wciągać wrocławską publiczność w całkiem nowe, niezapomniane impro-opowieści.

NASZA HISTORIA

Improwizowane Poniedziałki powstały w 2011 roku. Początki działania grupy znacznie różniły się od naszej działalności dzisiaj. Zmieniali się ludzie, spektakle, miejsca na mapie Wrocławia, w których graliśmy. Nie zmieniła się natomiast nasza pasja do improwizacji i to, że od 11 lat poniedziałkowe wieczory wypełnia energia, dobry humor, śmiech i niesamowite historie! 

Nasi improwizatorzy to doświadczone osoby, które szkoliły się na przeróżnych kursach u trenerów z Polski i zza granicy. W naszym portfolio mamy takie przedsięwzięcia, jak kilka edycji Charytatywnego Wieczoru Impro czy Impronoc Wiosenną, którą współtworzyliśmy także z zaprzyjaźnioną grupą impro z Czech - Paletaci. Co jakiś czas otwieramy zapisy na kursy impro od podstaw, gdzie pod naszym okiem można nauczyć się wielu cennych umiejętności.


 

 

Skontaktuj się z nami! Chęcią odpowiemy na Twoje pytania lub przedstawimy dedykowaną ofertę.

Kopia-logo_final-monochrom-reformaty_logo-poziom-bialy